top of page
Gradient

Entegratör Çözüm Ortağı Olduğumuz Firmalar

VeriBase

İlaç ve kozmetik firmalarının her türlü satış ve tanıtım faaliyetlerinin takip edilmesini sağlayan, web/mobil tabanlı, modüler, kurumsal veri yönetim sistemidir.

2019 senesinde başlattığımız iş birliği ile Veribase CRM ile Logo yazılım çözümleri arasında Sipariş, fatura, malzeme - hizmet kartları vbg. birçok kart ve fiş türü ile çift taraflı entegrasyon sağlıyoruz.

vbase.jpg

Bulut Tahsilat

Türkiye'nin İlk ve En Büyük Banka Hesap Bilgileri Sağlayıcısı Bulut Tahsilat; online banka, online DBS, çoklu para transferi, pos detay rapor, sanal pos alt yapı hizmetleri ile sizlere ileri bankacılık çözümleri sunar.

E4 Yazılım - Bulut Tahsilat arasında yapılan iş birliği neticesinde yazdığımız web servis entegrasyonu ile online banka üzerinden sisteme gelen banka hareketlerini Logo muhasebe ve ERP çözümlerindeki ilgili fiş türlerine göre otomatik veri akışı sağlanmış ve sene içerisinde bir çok başarılı proje yapılmıştır.   

buluttahsilat-girisim.png

PAYNET

Paynet üye iş yerleri hem B2B hem de B2C işlemleri için müşterilerinden kolayca ödeme alır ve tahsilat yapar. Üstelik gelişmiş altyapısı ile Paynet, tüm bu işlemlerin hızlı ve güvenli gerçekleşmesini sağlar.

Paynet - E4 Yazılım arasında yapılan iş ortaklığı anlaşması ile Paynet sistemi üzerinden yapılan pos hareketleri, Logo Muhasebe ve ERP sistemlerinde tanımlı olan ilgili bankaların pos hesaplarına entegrasyonu sağlanıp, verilerin hatasız ve otomatik olarak akışının sağlanması gerçekleştirilecektir. 

paypos1.jpg
Gradient
veribase-logo.png

&

E4 YAZILIM

Arasında Stratejik İş Birliği

Veribase CRM Kullanıp Ticari Yazılımı Logo Olan Firmalar E4 Entegrasyonu İle Haberleşiyor

bottom of page